Dronex® Sinyal Kesici İHA Savar

Her türlü insansız hava aracı (drone) için ürettiğimiz İHA Savar Jammer cihazları ile ilgili detayları bu web sitemizde bulabilirsiniz.

İHA Bloke Edici Portatif Mini Jammer

500 metre mesafeye kadar etkili İHA bloke edici jammer cihazıdır.


Tüm İHA frekanslarını engelleyerek insansız hava araçlarının yaklaşmasını önler.


Şarj edilebilir dahili bataryası sayesinde dilediğiniz yerde kolaylıkla üzerinizde taşıyabileceğiniz ergonomik ve kullanışlı bir İHA savardır.


Kullanımı oldukça yaygınlaşan insansız hava araçları hayatımızın bir parçası haline geldiler. Hemen her yerde karşımıza çıkan bu uzaktan kumandalı hava araçları hem hobi olarak hem de ticari alanlarda sıklıkla kullanılmaktalar.


Kliplerde, filmlerde, belgesellerde ve daha birçok görsel medya alanlarında oldukça iyi işler çıkaran İHA'lar diğer yandan da tehditleri de beraberinde getiriyor.


Terörist gruplar bu insansız hava araçlarına bomba yükleyerek askeri veya sivil noktalara havadan saldırı düzenleyebiliyor.

Bu bağlamda bölgenin bu sadırılardan korunması büyük önem taşıyor.


İşte el tipi bu İHA savar sayesinde özellikle arazide hareket halindeki askeri birimlere yapılabilecek bomba yüklü İHA saldırılarına karşı koruma sağlıyor.

200 - 500 metre mesafede etkili olan bu mini anti İHA jammer isteğinize bağlı olarak daha uzun mesafelerde etki edecek şekilde de üretilebilmektedir.


Bu ve diğer İHA jammer cihazları ile ilgili detayları firmamızdan öğrenebilirsiniz.

  • Ürün Kodu: İHA4-E6
  • İHA Bloke Edici Portatif Mini Jammer

Etiketler: İHA jammer, portatif İHA jammer, el tipi İHA jammer, İHA savar, mini İHA savar, İHA bloke, İHA engelleyici, İHA engelleme