Dronex® Sinyal Kesici İHA Savar

Her türlü insansız hava aracı (drone) için ürettiğimiz İHA Savar Jammer cihazları ile ilgili detayları bu web sitemizde bulabilirsiniz.

İHA Savar Dürbünlü Tüfek Jammer

Tüfek dürbünü ile odaklamalı çalışan bu uzun mesafeli İHA Savar Jammer Cihazı ile sakıncalı bölgelerde izinsiz, istenmeyen uçuşlar yapan tüm drone tipi insansız hava araçlarının kumanda kontrolleri, video görüntüleri ve GPS yer belirleme sinyalleri engellenerek drone düşürülür.

Alçak irtifa insansız hava araçları savunma sistemi olan bu Uzun Mesafeli Dürbünlü İHA Savar Jammer, zararlı drone uçaklarının tüm frekanslarını bozmak ve onları düşürmek için firmamız tarafından geliştirilen ve yerli sermaye kullanılarak üretilen tam profesyonel İHA jammeridir.

İHA'nın kumanda ile aralarındaki her türden iletişimini keserek aracı havada kontrolsüz hale getiren bu jammer, aynı zamanda video yayınını da engelleyerek kameranın jammer çalıştırıldığı süre boyunca kör kalmasına neden olur. Ayrıca GPS frekansını da bloke ederek zaten kontrolü tamamen kaybedilmiş oran aracın, geri dönüşünü veya GPS üzerinden kumanda edilmesi ihtimalini de ortadan kaldırarak, deyim yerindeyse "tamamen felç olmasına" neden oluyor ve bu tip zararlı insansız hava araçlarının üzerinde uçuş yapmasının güvenlik tehdidi oluşturabileceği cezaevi, askeri bölge, operasyon alanı, valilik, il özel idare, emniyet müdürlüğü gibi stratejik alanların tamamen korunmasını sağlıyor.

Bu dürbünlü tüfek jammer ile bloke edilen İHA, ya rüzgarda kendini kaybediyor ya da bu tüfek ile birlikte kontrollü bir şekilde bulunduğu noktaya inişi veya düşmesi sağlanıyor.

  • Ürün Kodu: İHA2-T1
  • İHA Savar Dürbünlü Tüfek Jammer

Etiketler: Jammer, Anti İHA, İHA Jammer, İHA Engelleyici, İHA Düşürücü, İHA Bloke, Quadcopter Jammer, Multikopter Jammer, Tüfek Jammer, İHA Tüfek, İHA Savar